Задње објављено
sren
Home » Uncategorized @sr » Обавјештење о јавном излагању нацрта Регулационог плана за подручја Крушевик, Заједница и Лијепа Раван на терирорији општине Власеница

Обавјештава се јавност, власници непокретности у обухвату Регулационог плана за подручја Крушевик, Заједница и Лијепа Раван на терирорији општине Власеница и друга заинтересована лица да се нацрт овог документа просторног уређења излаже на јавни увид у просторијама:

• Општинске управе општине Власеница (скупштинска сала), улица 9.јануар 14, Власеница,
  • носиоца израде плана, АД „Пројект“ Бања Лука, улица Веселина Маслеше број 1/IV, Бања Лука,
  • Дома културе у Власеници.

Нацрт плана ће бити изложен на јавни увид 30 дана, у периоду од 21.05. до 21.06.2024 године,  сваког радног дана у термину од 07 до 15 часова. Заинтересована лица могу у наведеном периоду добити појашњења предложених планских рјешења од стране носиоца припреме плана, Одјељењa за просторно уређење и стамбено – комуналне послове општине Власеница, и носиоца израде плана АД „Пројект“ Бања Лука, улица Веселина Маслеше број 1/IV, Бања Лука. Током јавног увида свако физичко и правно лице може упутити примједбе, приједлоге и мишљења о нацрту плана, уписом у Књигу примједби које ће се налазити у просторијама у којима је нацрт изложен или достављањем у писаној форми Одјељењу за просторно уређење и стамбено – комуналне послове општине Власеница путем шалтер сале општине Власеница или имејла: vlservis@teol.net.

Начелник одјељења                                                                       Начелник општине
Невена Ступар, дипл.правник                                                        Мирослав Краљевић

Линк: Нацрт РП плана за подручја Крушевик, Заједница и Лијепа Раван