Задње објављено
Home » Uncategorized @sr » МИЛОРАД ДОДИК ПОСЈЕТИО ВЛАСЕНИЦУ

МИЛОРАД ДОДИК ПОСЈЕТИО ВЛАСЕНИЦУ

Начелник општине Власеница Мирослав Краљевић и његови сарадници, 27.04. угостили су, српског члана Предсједништва Бих Милорада Додика и министра саобраћаја и веза Републике Српске, Недељка Ћорића.

На радном састанку, који је уприличен у просторијама зграде Општинске управе, разговарало се о бројним пројектима који су у поступку реализације, као и о планираним инвестицијама на подручју општине Власеница.
Једна од инвестииција Владе Републике Српске у општину Власеница, јесте изградња ски центра ,,Игришта“, који ће бити интегрисан у ОЦ Јахорина. Пројекат који ће се реализовати великог je значаја како за општину Власеница тако и за цијелу регију. Такође, у наредном периоду рјешаваће се питање инфраструктуре. С тим у вези, наставља се рехабилитација магистралног пута м-19, од Власенице према Хан Пијеску, даље према Источном Сарајеву.